Taxi z Balic do Zakopanego

Taxi z Balic do Zakopanego to popularny kurs, wykorzystywany przez osoby, które przylatują na tutejsze lotnisko. Funkcjonuje to oczywiście również w drugą stronę, gdyż korzystają z tego osoby, które potrzebują się dostać na tutejszy port lotniczy z Zakopanego i okolic. Opcja z taksówką okazuje się dobrą alternatywą dla własnego samochodu i rozwiązaniem zdecydowanie wygodniejszym od zbiorowego transportu publicznego. W takiej sytuacji polecamy wybór naszych usług.
Taxi z Balic do Zakopanego

Taxi z Balic do Zakopanego to popularny kurs, wykorzystywany przez osoby, które przylatują na tutejsze lotnisko. Funkcjonuje to oczywiście również w drugą stronę, gdyż korzystają z tego osoby, które potrzebują się dostać na tutejszy port lotniczy z Zakopanego i okolic. Opcja z taksówką okazuje się dobrą alternatywą dla własnego samochodu i rozwiązaniem zdecydowanie wygodniejszym od zbiorowego transportu publicznego. W takiej sytuacji polecamy wybór naszych usług.

Spis treści:
Pojedź z nami
Oferta
Dlaczego warto?
Popularność tutejszego lotniska
Czas realizacji i komfort podróży

Zamów nasze taxi z Balic do Zakopanego

Taxi z Balic do Zakopanego to kurs lotniskowy, który będzie dostępny w ofercie większości tutejszych korporacji taksówkarskich. Spośród nich warto wybrać jednak taką ze sprawdzoną ofertą, a do tego z korzystnymi cenami. Dzięki temu będziesz zadowolony z transportu i kwoty jaką za niego zapłacisz. Polecamy wybór naszych usług.

Nasza oferta

Taxi Trans Zakopane to sprawdzony wybór. Jesteśmy firmą oferującą nowoczesną i zróżnicowaną flotę pojazdów. Poza standardowymi autami możesz u nas zamówić taksówkę nawet dla sześciu czy ośmiu podróżujących. Naszych kierowców charakteryzuje wysoka kultura osobista, dzięki czemu podróż będzie bardzo przyjemna i może być nawet okraszona ciekawą rozmową. Polecamy nasze transfery lotniskowe, w tym właśnie na trasie z lotniska Kraków Balice do Zakopanego. Obsługujemy też jednak kursy do innych lotnisk, w tym Katowice Pyrzowice, Poprad Tatry, Rzeszów Jasionka, a nawet na lotnisko Chopina w Warszawie. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty także w innych sytuacjach. Realizujemy kursy po Zakopanem i jego okolicach, więc dojedziesz z nami do początków tutejszych szlaków turystycznych, okolicznych stoków narciarskich czy basenów termalnych. Zadzwoń i zamów nasze taxi, a w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Lotnisko blisko gór

Dlaczego warto zamówić taxi z Balic do Zakopanego?

Taxi z Balic do Zakopanego to kurs z lotniska tuż obok Krakowa do zimowej stolicy kraju. Korzystają z niego w szczególności turyści, którzy zdecydowali się na podróż samolotem. Mogą tego jednak potrzebować również tutejsi mieszkańcy, którzy wracają z krajowych czy zagranicznych podróży. W kontekście dojazdu z tutejszego lotniska jest kilka opcji, przy czym taksówka wypada korzystnie na wielu frontach.

Popularny port lotniczy

Lotnisko Balice znajduje się przy Krakowie i jest drugim największym portem lotniczym w kraju. Każdego dnia korzystają z niego tysiące osób, a dla wielu z nich jest to przystanek do celu, jakim jest Zakopane. Pozostaje wtedy pytanie jak pokonać tę drogę, ponieważ punkty te dzieli jednak dystans ponad 100 kilometrów. Tutaj okazuje się niestety, że opcje komunikacyjne są dość ubogie. Chcąc skorzystać z transportu publicznego, trzeba się liczyć z przesiadkami – w tym celu trzeba się udać z lotniska do Krakowa, a dopiero z centrum tego miasta ruszyć w stronę Zakopanego. Bezpośrednie połączenia z Balic do Zakopanego są obsługiwane tylko przez niektórych przewoźników, ale w niewielkiej częstotliwości i zwykle trudno jest trafić na takie okazje. Podróż z przesiadkami, gdy ma się ze sobą walizki, jest mało komfortowa. Samolotem lata się z kolei w dalszych kierunkach i przynajmniej na kilka dni, więc pasażerowie mają zwykle co najmniej jedną walizkę, a do tego jakiś bagaż podręczny. Przy lotnisku przygotowano kilka parkingów, na których można bezpiecznie zostawić samochód. Zatem jeśli ktoś wylatuje z Balic, a potem do nich wraca, może się zdecydować na skorzystanie z własnego samochodu. Trzeba się jednak liczyć z tym, że nie będzie to najtańsza opcja, gdyż za pozostawienie tu auta na kilka dni można zapłacić nawet kilkaset złotych. Zdecydowanie bardziej opłacalne staje się więc zamówienie taksówki.

Szybko i wygodnie

Taksówki są przestronne, więc zapewniają komfortową podróż, nawet gdy ma się sporo bagażu. W naszej korporacji taksówkarskiej istnieje dodatkowo możliwość zamówienia kursów autami dla sześciu czy nawet ośmiu osób. Będzie to dobre rozwiązanie, jeżeli przylatujesz na tutejsze lotnisko w większą grupą, której nie pomieści standardowe auto. Podróż taxi będzie również dużo wygodniejsza od autobusów, nawet tych bezpośrednich. Taksówkarz wie doskonale, jak pokonać trasę z Balic do Zakopanego w najszybszy możliwy sposób, więc taka forma dojazdu wypada również najlepiej pod kątem czasu przeznaczonego na transport. Taxi zamówisz telefonicznie, jednak najlepiej zrobić to minimum dzień wcześniej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że po przylocie ruszysz od razu do Zakopanego, ponieważ taksówka będzie na Ciebie czekać o określonej porze. Warto też uważać na złapanie przypadkowego taxi spod samego lotniska. Niestety część firm czy niezrzeszonych kierowców stosuje mało uczciwe praktyki, mocno zawyżając ceny przy tego typu kursach, przez co może się to skończyć przykrą niespodzianką, gdy nadejdzie czas dokonania płatności.

Taxi z Balic do Zakopanego jest dobrym rozwiązaniem, gdy przylatujesz na lotnisko w pobliżu Krakowa, ale twoim docelowym punktem jest właśnie Zakopane. Taksówką pokonasz ten spory dystans szybko, a do tego w komfortowych warunkach, nawet jeśli podróżujesz ze sporym bagażem. Jeśli szukasz takiej oferty, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.