Taxi w Zakopanem na Krupówki

Taxi w Zakopanem na Krupówki

Taxi w Zakopanem na Krupówki przyda się szczególnie wtedy, gdy nocujesz w innej części miasta, a chcesz się wybrać na ten najsłynniejszy w rejonie deptak. Odwiedzają go niemalże wszyscy turyści wybierający się w Tatry. Wynika to z faktu, że na miejscu można znaleźć mnóstwo restauracji, barów czy sklepów, a także innych obiektów typowo turystycznych, które warto zobaczyć i zwiedzić. Ogromne wrażenie robi już sama atmosfera, która panuje tam w sezonie letnim i zimowym.

Spis treści:
Dlaczego warto?
Unikalna atmosfera
Jedzenie i zakupy
Punkty turystyczne
Na wieczorne wyjścia
Nasza oferta

Dlaczego warto zamówić taxi w Zakopanem na Krupówki?

Taxi w Zakopanem na Krupówki zalicza się do najpopularniejszych kursów, ponieważ nie ma chyba osoby, która wybiera się w te okolice i nie słyszała o tej właśnie ulicy. Jest ona wręcz legendarna, więc koniecznie warto ją odwiedzić. W okolicy można dobrze zjeść, a do tego zakupić lokalne serki czy nabyć piękne pamiątki. To właśnie tutaj chętnie udają się mieszkańcy i turyści, gdy chcą skorzystać z uroków wieczornego i nocnego życia. Na deptaku i w jego bezpośredniej okolicy zlokalizowane są też punkty uważane za atrakcje turystyczne.

Turystyczne serce miasta

Krupówki to najbardziej rozpoznawalna ulica w Zakopanem, będąca jego głównym deptakiem. Zimą i latem ulica zapełnia się po brzegi niemalże przez całe dnie i choć niektórym potrafią przeszkadzać takie tłumy, nie da się ukryć, że będąc w tym mieście, po prostu trzeba odwiedzić ten rejon. Tutejsza baza noclegowa jest tymczasem na tyle rozbudowana, że sporo obiektów jest oddalonych od tej ulicy o znaczny kawałek drogi, więc warto zamówić właśnie taksówkę. Choć zdania na temat Krupówek bywają podzielone, jedno jest pewne – w rejonie tym na pewno nie można narzekać na nudę, gdyż czeka tu mnóstwo udogodnień oraz atrakcji.

Polskie tatry

Restauracje i sklepy

W tej części miasteczka występuje na pewno kumulacja, jeżeli chodzi o tutejsze punkty gastronomiczne. Można tu znaleźć dosłownie wszystko, od żywności fast-food, przez restauracje z kuchniami świata, po karczmy z typowym, lokalnym jedzeniem. Do tego dochodzą mniejsze budki z przekąskami czy możliwość zakupienia świeżych lub grillowanych oscypków. Z tego względu większość turystów uczęszcza właśnie na Krupówki z myślą o obiadach czy kolacjach. Do tego na miejscu działają różne sklepy, nie tylko z wieloma potrzebnymi na co dzień produktami, ale i z pamiątkami. Na ulicy tej można zatem dobrze zjeść, jak i zaopatrzyć się we wszelakie potrzebne rzeczy.

Atrakcje w okolicy

Okolica słynie głównie z restauracji czy sklepów, lecz nie można zapominać, że Krupówki to piękny deptak spacerowy, przy którym można znaleźć obiekty turystyczne, w tym prawdziwe zabytki. Zlokalizowane jest tu Muzeum Tatrzańskie obrazujące historię górali i samego Podhala. Dużą wartość zabytkową ma też Dworzec Tatrzański czy Kościół Najświętszej Rodziny. W bezpośredniej okolicy położone są także inne atrakcje dla najmłodszych, ale i dla starszych, w tym: Myszogród, Dom do góry nogami, Muzeum Oscypka czy Piwne Spa.

Na wieczornego drinka

Chcąc poznać wieczorne czy nocne życie Zakopanego, koniecznie trzeba się wybrać właśnie na tę ulicę, która w sezonie tętni życiem do późnych godzin nocnych. Poza otwartymi długo karczmami do dyspozycji są liczne bary, w których można się napić piwa, wina czy drinka, często słuchając do tego koncertów z muzyką na żywo. Dla entuzjastów jeszcze bardziej energicznej zabawy atrakcyjna może być z kolei oferta tutejszych klubów. Z myślą o takich wypadach zdecydowanie warto zamówić taksówkę, zarówno z myślą o dojechaniu na miejsce, jak i późniejszym bezpiecznym oraz komfortowym powrocie do miejsca noclegowego.

Skorzystaj z naszego taxi w Zakopanem dojeżdżającego na Krupówki

Oferujemy taxi w Zakopanem na Krupówki, jak i w dowolne inne miejsce w mieście lub okolicy. Gwarantujemy przy tym naprawdę korzystne ceny i umożliwiamy zamówienie różnej wielkości pojazdów. Nasze usługi sprawdzą się zatem zarówno dla wybierających się na urlop singli, par, jak i całych rodzin czy grup przyjaciół. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko na tej trasie, ale zawsze wtedy, gdy jesteś w okolicy i chcesz się gdzieś dostać w sposób szybki i komfortowy.

Nasza oferta

Taxi Trans Zakopane to młoda firma taksówkarska, serwująca usługi na najwyższym poziomie. Nasi kierowcy są świetnie wyszkoleni i odznaczają się wysoką kulturą osobistą, oferując przejazdy z wykorzystaniem nowoczesnej floty samochodów. Co więcej, dysponujemy samochodami nie tylko do czterech, ale nawet sześciu czy ośmiu osób, więc mogą się z nami zabrać nawet większe grupy. Proponujemy niskie ceny, a za kursy zapłacisz wygodnie kartą czy telefonem. Zachęcamy do zamawiania naszych taksówek nie tylko przy przejazdach na Krupówki, ale i w inne miejsca w Zakopanem oraz okolicy – obsługujemy też trasy do tutejszych dolin i szlaków turystycznych, basenów termalnych czy na okoliczne stoki narciarskie.

Taxi w Zakopanem na Krupówki będzie świetnym rozwiązaniem, gdy chcesz się tu wybrać na obiad, kolację, drinka, zakupy czy po prostu na spacer. W sezonie jest to miejsce tętniące życiem, które ma swój unikalny klimat i jest naprawdę warte odwiedzenia. Zachęcamy przy tym do skorzystania z usług naszej firmy.