Taxi na termy chochołowskie

Taxi na termy chochołowskie

Taxi na termy chochołowskie to dość często spotykany kurs, gdy mowa o przejazdach poza granice Zakopanego, ale nie z myślą o stokach narciarskich czy szlakach górskich. W tym przypadku mowa o bardzo rozbudowanym ośrodku z basenami. Pobyt w tym miejscu gwarantuje pełen relaks i rekreację dla osób w każdym wieku. Będzie to na pewno świetny pomysł na ciekawe i aktywne spędzenie dnia w gronie rodziny czy przyjaciół. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie dojechanie do tej lokalizacji taksówką.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
Dlaczego warto się tam wybrać i co warto wiedzieć?
Położenie
Transport
Specyfika miejsca

Zamów nasze taxi z Zakopanego na termy chochołowskie

Z Taxi Trans Zakopane możesz się wybrać na termy chochołowskie w bardzo komfortowy sposób. Jak przystało na prężnie rozwijającą się firmę taksówkarską, dysponujemy nowoczesną i stale rozbudowywaną flotą. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usługi, którą zapewniają dodatkowo fachowo przygotowani, a przy tym bardzo kulturalni kierowcy. Zachęcamy do podróżowania z nami również w inne miejsca w Zakopanem i okolicy.

Dla pojedynczych podróżnych i większych grup

Wiele korporacji taxi ogranicza się do standardowych aut osobowych, co stwarza pewne problemy, gdy kursu potrzebuje jakaś liczniejsza grupa. W Taxi Trans Zakopane możesz zamówić tradycyjny przejazd samochodem, do którego zmieści się czwórka pasażerów, ale w naszej flocie mamy też większe pojazdy, nawet 6- czy 8-osobowe. To świetna informacja dla większych rodzin czy choćby grup przyjaciół, którzy chcą się wybrać z Zakopanego na pobliskie termy, ponieważ nie trzeba zamawiać paru oddzielnych taksówek, co będzie opłacalne finansowo i stanowi przy okazji gwarancję, że wszyscy dotrą na miejsce dokładnie o tej samej porze. Mamy atrakcyjne ceny, a u naszych kierowców możesz zawsze zapłacić w bezpieczny i wygodny sposób bezgotówkowy, korzystając z karty płatniczej czy dostosowanego do takich operacji telefonu. Polecamy oczywiście przemieszczanie się z nami nie tylko na tej trasie, ale i po innych fragmentach Zakopanego czy okolic, a nawet na dalszych trasach, ponieważ świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu, celem zamówienia naszych taksówek.

Relaks w termach

Dlaczego warto zamówić taxi na termy chochołowskie i o czym powinno się wiedzieć w kontekście tego miejsca?

Taxi na termy chochołowskie nie jest bardzo długim kursem, gdyż obiekt znajduje się kilkanaście kilometrów od samego Zakopanego. W celu dojechania do tej lokalizacji można skorzystać teoretycznie z własnego samochodu czy komunikacji miejskiej, lecz pod wieloma względami to właśnie taksówka będzie najrozsądniejszym wyborem. Sam obiekt zachwyca natomiast skalą inwestycji i ogromnym zróżnicowaniem dostępnej tam oferty.

Gdzie się znajdują?

Termy chochołowskie są położone na północny-zachód od Zakopanego, w miejscowości Chochołów. Obszar ten znajduje się tuż przy granicy ze Słowacją, natomiast obiekt nie jest bardzo oddalony od Zakopanego, ponieważ odległość od centralnych rejonów miasta to nieco ponad 17 kilometrów. W sprzyjających warunkach przejazd samochodem zajmie zatem około 20 minut.

Dojazd do term chochołowskich

Przy obiekcie zadbano o dość duży teren parkingowy, więc osoby zmotoryzowane mogą się tam wybrać własnym samochodem. Trzeba się jednak liczyć z tym, że punkt ten cieszy się dużym zainteresowaniem, w związku z czym szczególnie w sezonie można mieć jednak pewne obawy, czy uda się bez problemu zaparkować auto. Alternatywą z transportu publicznego są busy, które odjeżdżają spod dworca PKP w Zakopanem. W związku z dużą liczbą odwiedzających termy chochołowskie należy jednak mieć na uwadze, że prawdopodobnie będzie to podróż w sporym tłoku, a przez to niezbyt komfortowa. Do tego skazujesz się rzecz jasna na podróżowanie dopasowane do ściśle określonego rozkładu jazdy. W związku z pewnymi mankamentami dotyczącymi dojazdu swoim samochodem lub autobusem zdecydowanie warto rozważyć wybór taksówki. Będzie to nieporównywalnie wygodniejsze, a sam dystans od Zakopanego nie jest wielki, więc przy wyborze odpowiedniego taxi nie zapłacisz dużo za taką usługę i z pewnością będzie to warte swojej ceny.

Bardzo atrakcyjny kompleks

Tutejsze termy są naprawdę ogromne – wystarczy wspomnieć, że czekają tam 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Wykorzystywane wody mają wiele cennych mikroskładników, które sprzyjają odprężeniu i regeneracji organizmu. Dużym plusem jest spore zróżnicowanie poszczególnych akwenów. Dla entuzjastów pływania poleca się tutejsze baseny sportowe, ale do tego czekają duże baseny zewnętrzne i wewnętrzne z różnymi atrakcjami w formie m.in. sztucznych fal, dysz wodnych, rwącej rzeki czy obszarów dedykowanych grze w siatkówkę lub koszykówkę wodną. Na miejscu działa strefa lecznicza z wodą siarczkową i solankową, a osoby poszukujące wrażeń i emocji mogą się udać na fantastyczne zjeżdżalnie. Poza basenami w kompleksie znajduje się największe w Polsce saunarium, w którym działają różne sauny, a jedna z nich oferuje nawet zapierający dech w piersiach widok na Tatry. W obiekcie funkcjonuje do tego strefa spa, w której można skorzystać z różnych zabiegów oraz centrum sportu, w której czeka doskonale wyposażona siłownia i zajęcia fitness pod okiem specjalistów. Podczas pobytu można skorzystać z oferty strefy gastronomicznej.

Taxi na termy chochołowskie to wygodny sposób na dostanie się do tej atrakcji z Zakopanego i okolic. Tutejszy kompleks basenów termalnych robi duże wrażenie i warto go odwiedzić. Osoby zainteresowane kursem do tej lokalizacji, zachęcamy do skorzystania z usług Taxi Trans Zakopane.