Cennik taxi w Zakopanem

Cennik taxi w Zakopanem

Cennik taxi w Zakopanem jest oczywiście uzależniony od polityki danej firmy. Charakterystyczny jest natomiast uwzględniany zawsze podział na taryfy, który pozwala oszacować, jaką mniej więcej sumę trzeba zapłacić za pokonanie danej trasy. Taksówkami po Zakopanem można się przy tym poruszać za naprawdę rozsądne pieniądze. Wystarczy, że wybierzesz ofertę Taxi Trans Zakopane.

Spis treści:
Od czego zależą stawki?
Taryfy
Kursy specjalne
Nasza oferta
Stawki
Wygodne metody płatności

Od czego zależy cennik taxi w Zakopanem? Co wpływa na stawki?

Cennik taxi w Zakopanem jest zawsze podzielony na kilka kategorii, które mają na celu rozróżnienie poszczególnych przejazdów. Podstawowymi wyznacznikami są tu dwa aspekty, a mianowicie termin i obszar, w którym ma się odbyć dany kurs. Jeżeli dana firma oferuje również transport w dalsze lokalizacje, dobrą praktyką jest podanie informacji o tym, ile trzeba zapłacić za najczęściej zamawiane trasy tego typu.

Taryfy

Ceny przejazdów taxi ustala się według stawek określonych w konkretnych taryfach. Dotyczą one zarówno tego, jakiego dnia ma się odbyć przejazd, jak i konkretnych godzin czy obszaru trasy. Taryfa pierwsza dzienna odnosi się zatem do kursów w godzinach 06.00–22.00 w dni robocze w granicach strefy TAXI. Druga dotyczy z kolei godzin 22.00–06.00 w dni robocze oraz niedziele i święta. Taryfa trzecia dzienna to kursy w godzinach 06.00–22.00 w dni powszednie poza miasto, a czwarta dotyczy kursów realizowanych poza miasto w czasie 22.00–06.00, a także przez całe dnie w niedziele i święta.

Widok na Zakopane

Specjalne kursy poza miasto

Kursy mogą być realizowane do okolicznych szlaków czy dolin oraz stoków i term, ale niektóre firmy, w tym nasza, mogą zawieźć klientów znacznie dalej. W takim przypadku stawki mogą być inne, gdyż takie kursy mogą dotyczyć nawet drogi, która obejmie setki kilometrów. W takiej sytuacji firma ustala zwykle z góry określony koszt takich przejazdów, więc klient ma jasną informację, ile będzie musiał zapłacić. Dobrze, jeżeli takie wieści są przekazane już w gotowym cenniku na stronie internetowej.

Poznaj nasz cennik taxi w Zakopanem i skorzystaj z oferty

W naszym cenniku taxi w Zakopanem znajdziesz dokładnie przedstawione stawki, zatem nie będzie pod tym względem żadnych niespodzianek. Co więcej, istnieje nawet możliwość negocjacji ceny czy skorzystania z preferencyjnych warunków. Dodatkowo możesz u nas płacić kartą, co wciąż nie jest wszędzie spotykane, jeżeli chodzi o usługi transportowe.

Nasza oferta

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozu osób i bagaży na terenie Zakopanego i okolic. Mogą z nami podróżować nawet większe grupy, gdyż dysponujemy samochodami, które pomieszczą do czterech, sześciu, a nawet ośmiu pasażerów. Takie trasy odbywają się w cenie wynikającej ze stawek w poszczególnych taryfach, które odnajdziesz na naszej stronie. Pomagamy również w transporcie poza miasto, np. na lotniska i dworce. Dla wygody naszych klientów w cenniku znajdziesz zatem wskazówki, ile zapłacisz za najczęściej wybierane kursy o takim charakterze, liczone od startu z centrum Zakopanego. Taxi Trans Zakopane pomaga nie tylko w tradycyjnych przejazdach, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz też usługi transportu dzieci do szkół, zakupów z dostawą czy choćby obsługi imprez.

Rabaty i ustalanie cen

Dobrą wiadomością dla naszych stałych klientów jest to, że oferujemy im atrakcyjne rabaty. Poza tym w naszych taksówkach możliwe jest negocjowanie cen na etapie zamawiania usługi czy bezpośrednio z samym kierowcą. Jest to zatem gwarancją, że na pewno będziesz zadowolony z warunków, na jakich skorzystasz z realizowanych przez nas przejazdów. Poza tym zapraszamy do współpracy choćby mniejsze i większe obiekty noclegowe w okolicy, a także restauracje czy tutejsze obiekty sportowe. Oprócz reklamy można uzyskać atrakcyjne rabaty, które będą dotyczyć pracowników różnego szczebla z takiego miejsca oraz gości obiektu.

Płać wygodnie bezgotówkowo

Choć obecnie płacenie bezgotówkowo jest już w zasadzie standardem, niestety wciąż można się spotkać z tym, że za niektóre przejazdy komunikacją miejską czy za pośrednictwem firm zajmujących się przewozem osób można płacić tylko gotówką. Co więcej, takie zasady dalej obowiązują w niektórych korporacjach taksówkarskich. U nas nie będzie takiego problemu, gdyż przyjmujemy płatności kartą czy dostosowanym do tego telefonem.

Cennik taxi w Zakopanem pomaga oszacować, ile trzeba będzie zapłacić za konkretne kursy, zależnie od tego, kiedy i gdzie się wybierasz. Pozwala to poruszać się taksówkami na przejrzystych zasadach, bez żadnych nieporozumień. Tak będzie i w naszym przypadku, a ceny możesz ustalać też bezpośrednio z kierowcą. Umożliwiamy również skorzystanie z atrakcyjnych rabatów w przypadku stałych pasażerów czy współpracujących z nami podmiotów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.