Transfer: Balice-Zakopane

Transfer: Balice-Zakopane

Transfer: Balice-Zakopane jest poszukiwany przez osoby, które docierają na lotnisko w Krakowie, ale chcą się z niego udać do siedziby powiatu tatrzańskiego. Opcje zbiorowej komunikacji publicznej okazują się być mocno ograniczone, w większości przypadków wymagając do tego mało komfortowych przesiadek. Na tym tle dużo korzystniej wypada taxi, ponieważ transport będzie wygodny i szybki. Do tego nie musisz się przejmować samą porą dnia, gdyż taksówkę zamówisz w każdej chwili.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
Transport na tej linii
Czemu usługa cieszy się taką popularnością?
Co z autobusami?
Zalety przejazdu taksówką

Transfer: Balice-Zakopane naszymi taksówkami

Transfer: Balice-Zakopane będzie bardzo komfortowy, gdy zdecydujesz się pokonać tę trasę taksówką Taxi Trans Zakopane. Kursujemy również na nieco dalszych trasach, więc bez problemu zaaranżujesz u nas takie przejazdy. Oferujemy na przykład transfer lotniskowy w kontekście dalej położonych portów lotniczych, w tym lotniska Pyrzowice w Katowicach. Podróż z nami to wybór sprawdzonej i bezpiecznej usługi, za którą zapłacisz wygodnie, tak jak chcesz – nie tylko gotówką, ale i kartą płatniczą czy dostosowanym do takich płatności telefonem.

Podróżuj z nami także w innych kierunkach

Oprócz transferu lotniskowego polecamy skorzystanie z naszych usług zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu na terenie Zakopanego i okolic. Nasza firma prężnie się rozwija, a już teraz umożliwiamy podróże samochodami dla czterech, sześciu lub nawet ośmiu osób. Nasze taksówki są, tym samym, dobrym wyborem dla podróżujących par czy paruosobowych rodzin, ale też większych grup, które chcą pojechać jednym pojazdem, bez konieczności zamawiania dwóch standardowych taksówek. Podczas pobytu w Zakopanem, usługi Taxi Trans Zakopane mogą być bardzo pomocne choćby w kontekście dojazdu na szlaki turystyczne, stoki narciarskie czy baseny termalne. W sprawie skorzystania z oferty, zachęcamy do kontaktu.

Jak wygląda transfer: Balice-Zakopane?

Transfer: Balice – Zakopane to często poszukiwane połączenie. Zapotrzebowanie na takie usługi jest spore, tymczasem rozwiązania w zakresie zbiorczego transportu na tym odcinku pozostają mocno ograniczone. Jak dokładnie wygląda sytuacja w tym obszarze i czemu warto się zdecydować na podróż właśnie taksówką?

Dlaczego dużo osób podróżuje przez lotnisko w Krakowie?

Lotnisko Balice to port lotniczy w Krakowie, chociaż tak naprawdę ulokowany jest nieco poza obrysem samego miasta. Krakowskie lotnisko jest drugim największym w kraju, po warszawskim Lotnisku Chopina, a liczba realizowanych tu operacji lotniczych jest ogromna. Każdego dnia z usług funkcjonujących tu linii lotniczych korzystają Polacy, jak i zagraniczni turyści. Kraków to popularny kierunek dla zwiedzających z wielu europejskich państw, a wielu z nich z chęcią udaje się właśnie do Zakopanego, które cieszy się sporą renomą wśród górskich kurortów w tej części świata. Coraz częściej można się spotkać z tym, że sami Polacy, planując podróż do Zakopanego, korzystają najpierw właśnie z samolotu. Jest to najszybszy sposób dotarcia w ten rejon, szczególnie z bardziej oddalonych fragmentów kraju, podczas gdy cenowo można natrafić na okazje, które sprawiają, iż podróż samolotem będzie znacznie tańsza niż własnym samochodem, czy nawet pociągiem. W określonych terminach do Krakowa odbywają się bezpośrednie loty choćby ze Szczecina czy Gdańska. To okazja do pokonania długości niemalże całego kraju w szybki i komfortowy sposób. Mieszkańcy pozostałych regionów najczęściej korzystają z opcji podróży przez Warszawę, gdyż każdego dnia odbywają się loty na linii Warszawa-Kraków. Po dotarciu do Balic pozostaje jednak jeszcze kwestia przedostania się do samego Zakopanego, zlokalizowanego nieco ponad 100 km od lotniska.

Czy da się dojechać autobusem?

Osoby liczące na bezpośrednią podróż autobusem będą raczej rozczarowane. Co prawda, funkcjonuje takie połączenie realizowane przez jednego z przewoźników, lecz trasa ta jest obsługiwana z przerwami, a liczba samych kursów na tym odcinku pozostawia dużo do życzenia. W praktyce prawdopodobnie trudno będzie się dopasować tak, żeby podróż przebiegła płynnie i bez oczekiwania paru godzin na lotnisku. Regularne połączenia odbywają się z Dworca Autobusowego w samym Krakowie, ale oznacza to konieczność dojazdu do tej lokalizacji z Balic, znajdujących się tuż za granicą administracyjną miasta. Większość podróżnych ma tymczasem ciężkie i spore bagaże, więc transport z przesiadkami nie jest dobrym wyborem. Co więcej, mając większy bagaż, nawet podróż bezpośrednim autobusem może być nieco problematyczna.

Dlaczego warto wybrać taksówkę?

Na tym tle dużo lepiej wypada taksówka, która jest opcją na dotarcie bezpośrednio z lotniska w Balicach do wybranego punktu w Zakopanem. Do taksówki bez problemu zabierzesz wszelki bagaż jaki ze sobą wziąłeś, a transport będzie dużo szybszy i nieporównywalnie bardziej komfortowy niż autobusem. Podobnie wygląda to zresztą w kontekście przejazdu z Zakopanego do Balic. Dużym plusem jest do tego fakt, że przy taksówce zachowujesz pełną swobodę jeżeli chodzi o kwestie czasowe. Nie musisz się liczyć z ograniczeniami wynikającymi ze sztywnego rozkładu jazdy – taksówkę możesz sobie zestawić wygodnie z godzinami swoich lotów.

Transfer: Balice – Zakopane to połączenie dla osób, które podróżują pomiędzy najbliżej położonym polskim lotniskiem i siedzibą powiatu tatrzańskiego. Interesuje to wielu podróżnych, którzy ze względu na czas i wygodę, wybierają połączenia lotnicze. Odcinek między portem lotniczym a Zakopanem najlepiej jest z kolei pokonać taksówką – zachęcamy do wybrania tej z naszej oferty.